VI Memoriał Jacka Zglinickiego - Podziękowania

Stowarzyszenie im. Jacka Zglinickiego pragnie gorąco podziękować wszystkim tym, którzy przyczynili się do organizacji tegorocznego VI Memoriału Jacka Zglinickiego w piłce ręcznej chłopców. Bez Waszej pomocy, impreza ta byłaby znacznie uboższa zarówno w sensie dosłownym, jak i przenośnym. Gorące podziękowania kierujemy do władz m. st. Warszawa, a w szczególności kierownictwa Biura Sportu, bez wsparcia którego organizacja naszego turnieju byłaby po prostu niemożliwa.

Podziękowania należą się także Zastępcy Burmistrza Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawa Panu Marcinowi Rzońcy, Zastępcy Burmistrza Dzielnicy Ochota m.st. Warszawa Panu Krzysztofowi Krukowi oraz Zastępcy Dyrektora Kancelarii Marszałka Województwa Mazowieckiego Panu Tomaszowi Waźbińskiemu, którzy osobiście wręczali nagrody najlepszym zespołom i zawodnikom oraz uczestniczyli w ceremonii zakończenia VI Memoriału.

Nie sposób zapomnieć o firmach i sponsorach indywidualnych od lat wspierających naszą imprezę, takich jak: Galeria SD, Klima-dex, Kresowa Hawira, Toyota Bielany oraz tych świeżo pozyskanych, ale jakże dla nas cennych, jak firma Aries Power. Nie zapominamy też o tych, którzy choć niewymienieni z osobna, dołożyli swoją cegiełkę do tegorocznego Memoriału poświęcając mu swój czas i wspierając w najróżniejszy sposób; raz dobrą radą, a innym razem konstruktywną krytyką. Serdecznie dziękujemy! Rozstajemy się z nadzieją, że grono sympatyków wspierających rozwój piłki ręcznej w stolicy i nasze Stowarzyszenie będzie się z roku na rok powiększać.

Z wyrazami szacunku,

Organizatorzy.

Comments