Archiwum‎ > ‎Edycja 2012‎ > ‎zbiornik2012‎ > ‎

Komunikat przed turniejem

opublikowane: 29 paź 2012, 03:12 przez Stowarzyszenie Jacka Zglinickiego   [ zaktualizowane 10 lis 2013, 23:46 ]
[Pełna treść komunikatu w załączniku poniżej]

Udział w turnieju potwierdziły następujące zespoły: SKF Wisła Płock (2 zespoły), Agrykola Warszawa (2 zespoły), Reprezentacja Dolnego Śląska, AZS AWF Warszawa, Anilana Łódź, Czarni Regimin oraz KPR Legionowo.

Lista uczestników zamknięta, harmonogram gotowy.

Turniej odbędzie się  w Warszawie w dniach 10-11 listopada 2012. na obiektach CSiR UW przy ul. Banacha 2a oraz na hali KS Warszawianka przy ul. Piaseczyńskiej 71.

Hala KS Warszawianka, ul. Piaseczyńska 71

Hala CSiR Uniwersytet Warszawski, ul. Stefana Banacha 2A

Spotkania rozgrywane będę w godzinach 08.00-17.00 (sobota) oraz 08.00-15.00 w niedzielę.

System rozgrywek

Zespoły zostaną podzielone na dwie grupy. Pojedynki grupowe rozegrane zostaną systemem każdy z każdym. Czas gry w fazie grupowej: 2 x 15 minut z  5 minutową przerwą. O kolejności decyduje liczba punktów, wynik bezpośredniego meczu lub różnica bramek między zainteresowanymi drużynami. W drugim dniu zawodów dwa czołowe zespoły z grupy A i B zagrają systemem pucharowym. W przypadku remisu w normalnym czasie gry, zwycięzca wyłoniony zostanie w 10 minutowej dogrywce, a jeśli ta nie przyniesie rozstrzygnięcia w serii (5) rzutów karnych. Mecze finałowe (o miejsce pierwsze i trzecie) będą wydłużone 2x20 minut. W dolnej drabince składającej się z drużyn z miejsc 3 i 4 grupy A i B rozgrywki będą kontynuowane w systemie każdy z każdym z zaliczeniem meczy grupowych. O kolejności miejsc 5-8 decydować będzie tabela i zasady jak w rozgrywkach grupowych.

Ze względu na rezygnację jednej z drużyn mecz o 9 miejsce zostaje odwołany.

Organizatorzy zachowują prawo do zmiany systemu rozgrywek.

Kary:  wykluczenie - 1 minuta; czerwona kartka - odsunięcie od następnego spotkania .

Układ gier - dzień drugi

Wszystkie mecze na obiektach CSiR (Centrum Sportu i Rekreacji) Uniwersytetu Warszawskiego, ul. Banacha 2a