Archiwum‎ > ‎Edycja 2013‎ > ‎

IX Memoriał Jacka Zglinickiego

opublikowane: 22 wrz 2013, 04:16 przez Mac Zglin   [ zaktualizowane 2 paź 2014, 13:09 przez Przyjaciel Sportu reczna.waw.pl ]
Rusza dziewiąta edycja Memoriału Jacka Zglinickiego w piłce ręcznej chłopców (roczniki 97', 98'). Podobnie jak w roku ubiegłym naszą imprezę wspiera Urząd Województwa Mazowieckiego , Urząd Miasta Stołecznego Warszawy oraz Związek Piłki Ręcznej w Polsce. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w turnieju. Na chwilę obecną swój udział potwierdziło pięć zespołów: cztery warszawskie (Agrykola x2, KPR Legionowo, UKS Royal Wilanów) oraz Reprezentacja Śląska. Poniżej pierwszy komunikat dotyczący tegorocznego turnieju.

 KOMUNIKAT NR 1

Stowarzyszenie im. Jacka Zglinickiego, Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego Urząd M. St. Warszawy oraz Związek Piłki Ręcznej zapraszają do udziału w IX Memoriale Jacka Zglinickiego w Piłce Ręcznej Chłopców (kategoria junior młodszy, roczniki 97- 98), który odbędzie się  w Warszawie w dniach 9-10 listopada br.

Wszystkie zainteresowane drużyny prosimy o nadsyłanie zgłoszeń pocztą elektroniczną (maciej.zglinicki@gmail.com) lub bezpośrednio na stronie Stowarzyszenia: sjz.waw.pl. W przypadku dużej liczby zainteresowanych, o udziale decydować będzie kolejność zgłoszeń lub decyzja władz stowarzyszenia.

Zakwaterowanie
Organizatorzy zarezerwowali dla drużyn przyjezdnych około 40 miejsc w:

1.      Szkolnym Schronisku Młodzieżowym przy ul. Międzyparkowej (00-375 Warszawa tel./fax: +48 (22) 827-09-60); na miejscu nie ma możliwości wykupienia posiłku

2.      Schronisku Młodzieżowym Agrykola, ul. Myśliwiecka 9 (http://www.agrykola-noclegi.pl/pl/s267/Schronisko.html)
 

Rezerwacja na Stowarzyszenie im. Jacka Zglinickiego będzie obowiązywać do dnia 1 października br. Do tego terminu na konto schroniska powinna też wpłynąć zaliczka od zainteresowanych drużyn.

Wyżywienie
Podobnie jak w latach ubiegłych, będziemy się starali zorganizować wyżywienie w bezpośrednim sąsiedztwie obiektów, na których będą rozgrywane zawody. Orientacyjny koszt posiłków: śniadanie/ kolacja – 10zł, obiady 18-20zł.

System gier
Zapewniamy rozegranie minimum pięciu spotkań. Zespoły zostaną podzielone na dwie grupy. Pojedynki grupowe rozegrane zostaną systemem każdy z każdym. W dalszej fazie czołowe zespoły zagrają systemem pucharowym. W przypadku remisu w normalnym czasie gry, zwycięzca wyłoniony zostanie w 5 minutowej dogrywce, a jeśli ta nie przyniesie rozstrzygnięcia w serii (5) rzutów karnych. W dolnej drabince rozgrywki będą dokończone w systemie każdy z każdym z zaliczeniem meczy grupowych. Czas gry w fazie grupowej: 2 x 15 minut z  5 minutową przerwą. Mecze finałowe: 2x20 minut. Organizatorzy zachowują prawo do zmiany systemu rozgrywek. Szczegółowe informacje zostaną umieszczone na stronie internetowej i podane w kolejnych komunikatach.

Zapewniamy:

  1. Pamiątkowe koszulki dla wszystkich uczestników
  2. Atrakcyjne nagrody dla najlepszych zespołów i zawodników
  3. Miłą atmosferę

Więcej informacji i szczegółowy harmonogram zamieścimy w następnych komunikatach. Dodatkowe informacje można uzyskać bezpośrednio u:

Macieja Zglinickiego tel. 604 91 97 44, mail: maciej.zglinicki@gmail.com

Romana Ogłazy tel. 507 095 510, mail: roman.oglaza@reczna.waw.pl


Comments