Archiwum‎ > ‎Edycja 2014‎ > ‎

Kolejne kluby potwierdzają udział

opublikowane: 1 paź 2014, 07:18 przez Mac Zglin   [ zaktualizowane 24 paź 2015, 01:56 przez Stowarzyszenie Jacka Zglinickiego ]

Oto garść najświeższych informacji dotyczących X Memoriału. Otrzymaliśmy już zgłoszenia od następujących zespołów: CHKS Łódź, WKS SMS Junior Wrocław, SKF Wisła Płock (wstępnie 2 drużyny), Agrykola W-wa (2 drużyny), Kontra W-wa, AWF W-wa, UKS Royal Wilanów. Impreza współfinansowana jest ze środków Urzędu m.st. Warszawy oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki, a honorowy patronat sprawuje nad nią Związek Piłki Ręcznej w Polsce.

Zainteresowane drużyny prosimy o jak najszybszy kontakt w celu potwierdzenia udziału w turnieju, najlepiej na skrzynkę elektroniczną na stronie Stowarzyszenia: sjz.waw.pl lub na adres: maciej.zglinicki@gmail.com. W przypadku dużej liczby zainteresowanych, o udziale decydować będzie kolejność zgłoszeń lub decyzja władz stowarzyszenia. Wpisowe wynosi 100 zł. Prosimy je wpłacać na konto Stowarzyszenia: 88 2030 0045 1110 0000 0260 8500.

Gdzie i kiedy
Zawody rozgrywane będę w dniach 8-9 listopada (sob-niedz) na obiektach: MOS Ochota ul. Geodetów 1 oraz CSiR UW ul. Banacha 2A w godzinach 8.30-17.00 (sob.) oraz 9.00-15.30 w niedzielę.

Zakwaterowanie
Organizatorzy zarezerwowali dla drużyn przyjezdnych około 40 miejsc w:

1.      Szkolnym Schronisku Młodzieżowym przy ul. Międzyparkowej (00-375 Warszawa tel./fax: +48 (22) 827-09-60); na miejscu nie ma możliwości wykupienia posiłku

2.      Schronisko Młodzieżowe Agrykola, ul. Myśliwiecka 9 (www.agrykola-noclegi.pl/pl/s267/Schronisko.html)
 

Rezerwacja na Stowarzyszenie im. Jacka Zglinickiego będzie obowiązywać do połowy września br. Do tego terminu na konto schroniska powinna wpłynąć rezerwacja oraz zaliczka od drużyn przyjezdnych.

Wyżywienie
Podobnie jak w latach ubiegłych, wyżywienie zapewniamy na obiektach, na których będą rozgrywane zawody. Oto koszty posiłków:

Śniadanie/kolacja – 8 zł
Obiad – 10zł

Prosimy wszystkich uczestników o jak najszybsze nadesłanie informacji odnośnie:

-liczby osób w ekipie
-liczby zamawianych posiłków (śniadań, obiadów, kolacji) 

System gier
Zapewniamy rozegranie minimum pięciu spotkań. Zespoły zostaną podzielone na grupy. Pojedynki grupowe rozegrane zostaną systemem każdy z każdym. W dalszej fazie czołowe zespoły zagrają systemem pucharowym. W przypadku remisu w normalnym czasie gry (faza pucharowa), zwycięzca wyłoniony zostanie w 5 minutowej dogrywce, a jeśli ta nie przyniesie rozstrzygnięcia w serii (5) rzutów karnych. W dolnej drabince rozgrywki będą dokończone w systemie każdy z każdym z zaliczeniem meczy grupowych. Czas gry w fazie grupowej: 2 x 15 minut z  5 minutową przerwą. Mecze finałowe (o I i III miejsca): 2x20 minut. Organizatorzy zachowują prawo do zmiany systemu rozgrywek. Szczegółowe informacje zostaną umieszczone na stronie internetowej i podane w ostatnim komunikacie.

Comments