Archiwum‎ > ‎Edycja 2014‎ > ‎

Memoriał ma już 10 lat!

opublikowane: 26 sie 2014, 09:16 przez Mac Zglin   [ zaktualizowane 24 paź 2015, 01:56 przez Stowarzyszenie Jacka Zglinickiego ]

Stowarzyszenie im. Jacka Zglinickiego zaprasza do udziału w X Memoriale Jacka Zglinickiego w piłce ręcznej chłopców (kategoria junior młodszy), który odbędzie się w Warszawie w dniach 8-9 listopada 2014 r. Impreza jest współfinansowana przez Urząd m.st. Warszawy oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki. Honorowy patronat objął zaś Związek Piłki Ręcznej w Polsce.  

Wszystkie zainteresowane drużyny prosimy o nadsyłanie zgłoszeń pocztą elektroniczną na stronie Stowarzyszenia: sjz.waw.pl  lub na adres: maciej.zglinicki@gmail.com. W przypadku dużej liczby zainteresowanych, o udziale decydować będzie kolejność zgłoszeń lub decyzja władz stowarzyszenia.

Zakwaterowanie
Organizatorzy zarezerwowali dla drużyn przyjezdnych około 40 miejsc w:

1.      Szkolnym Schronisku Młodzieżowym przy ul. Międzyparkowej (00-375 Warszawa tel./fax: +48 (22) 827-09-60); na miejscu nie ma możliwości wykupienia posiłku

2.      Schronisko Młodzieżowe Agrykola, ul. Myśliwiecka 9 (http://www.agrykola-noclegi.pl/pl/s267/Schronisko.html)
 

Rezerwacja na Stowarzyszenie im. Jacka Zglinickiego będzie obowiązywać do połowy września br. Do tego terminu na konto schroniska powinna wpłynąć rezerwacja oraz zaliczka od drużyn przyjezdnych.

Wyżywienie
Podobnie jak w latach ubiegłych, wyżywienie zapewniamy w sąsiedztwie obiektów, na których będą rozgrywane zawody. Szczegółowe koszty posiłków podamy w następnych komunikatach.

System gier
Zapewniamy rozegranie minimum pięciu spotkań. Zespoły zostaną podzielone na grupy. Pojedynki grupowe rozegrane zostaną systemem każdy z każdym. W dalszej fazie czołowe zespoły zagrają systemem pucharowym. W przypadku remisu w normalnym czasie gry (faza pucharowa), zwycięzca wyłoniony zostanie w 5 minutowej dogrywce, a jeśli ta nie przyniesie rozstrzygnięcia w serii (5) rzutów karnych. W dolnej drabince rozgrywki będą dokończone w systemie każdy z każdym z zaliczeniem meczy grupowych. Czas gry w fazie grupowej: 2 x 15 minut z  5 minutową przerwą. Mecze finałowe (o I i III miejsca): 2x20 minut. Organizatorzy zachowują prawo do zmiany systemu rozgrywek. Szczegółowe informacje zostaną umieszczone na stronie internetowej i podane w kolejnych komunikatach.

Zapewniamy:

  1. Pamiątkowe koszulki dla wszystkich uczestników
  2. Atrakcyjne nagrody dla najlepszych zespołów i zawodników
  3. Miłą atmosferę

Więcej informacji i szczegółowy harmonogram zamieścimy w następnych komunikatach. Kontakt z organizatorem:

Maciej Zglinicki tel. 604 91 97 44, mail: maciej.zglinicki@gmail.com

Na naszej stronie sjz.waw.pl znajdziecie aktualności, historię Memoriału oraz informacje o jego Patronie.

Zapraszamy!

Comments