Archiwum‎ > ‎Edycja 2014‎ > ‎

Ostatnie przygotowania do X Memoriału

opublikowane: 26 paź 2014, 04:03 przez Mac Zglin   [ zaktualizowane 24 paź 2015, 01:57 przez Stowarzyszenie Jacka Zglinickiego ]

Podobnie jak w roku ubiegłym w  X Memoriale Jacka Zglinickiego udział weźmie 10 zespołów, które zostaną podzielone na dwie grupy. Mecze rozgrywane będą w dniach 8-9 listopada na dwóch halach w sobotę i na jednej (przy ul. Banacha 2A) w niedzielę.

Z przyjemnością informujemy, że patronat nad tegoroczną edycją sprawuje Związek Piłki Ręcznej w Polsce, a dofinansowanie imprezy zapewniły: Urząd Miasta Stołecznego Warszawy
 oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Przypominamy uczestnikom o konieczności wpłaty wpisowego w wysokości 100 zł  na konto Stowarzyszenia: Bank BGŻ: 8820 3000 4511 1000 0002 6085 00. Oto szczegółowe informacje dotyczące turnieju.

System gier
Pojedynki grupowe rozegrane zostaną systemem każdy z każdym. W dalszej fazie czołowe zespoły zagrają systemem pucharowym. W przypadku remisu w normalnym czasie gry (dotyczy to wyłącznie fazy pucharowej), zwycięzca wyłoniony zostanie w 5 minutowej dogrywce, a jeśli ta nie przyniesie rozstrzygnięcia w serii (5) rzutów karnych. W dolnej drabince rozgrywki będą dokończone w systemie każdy z każdym z zaliczeniem meczy grupowych. Czas gry w fazie grupowej: 2 x 15 minut z  5 minutową przerwą. Mecze finałowe (o pierwsze i trzecie miejsce): 2x20 minut. Kara wykluczenia zostaje skrócona do 1 minuty, czerwona kartka eliminuje zawodnika z następnego spotkania.  Trenerzy mają prawo do jednego czasu na mecz (1’) w fazie grupowej i dwóch w fazie pucharowej (po jednym w każdej połowie).  Organizatorzy zachowują prawo do zmiany systemu rozgrywek.