Aktualności ...‎ > ‎

Lista zamknięta

opublikowane: 23 paź 2015, 02:06 przez Mac Zglin   [ zaktualizowane 26 paź 2015, 13:11 przez Roman Ogłaza ]
Zamknęliśmy już listę uczestników tegorocznego XI Memoriału Jacka Zglinickiego w piłce ręcznej chłopców (kat. wiek. junior młodszy, rocznik 99’ i 00’). W turnieju udział wezmą następujące zespoły: Agrykola Warszawa, Anilana Łódź, AWF Warszawa, Czarni Regimin, KS Warszawianka, Nike Ciechanów, UKS Bursa Puławy, Victoria Tomaszów. 

Impreza jest współfinansowana przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego, Urząd M. St. Warszawy, Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Warszawsko-Mazowiecki  Związek Piłki Ręcznej. Turniej odbędzie się w Warszawie w dniach 7-8 listopada br. Przypominamy uczestnikom o konieczności wpłaty (najlepiej przelewem) wpisowego w wysokości 100zł na konto Stowarzyszenia im. Jacka Zglinickiego: Bank BGŻ BNP Paribas nr 88 2030 0045 1110 0000 0260 8500.

Gdzie gramy

Tradycyjnie już zawody odbędą się na obiekcie Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Banacha 2A (sob-nie) oraz na hali MOS Ochota przy ul. Geodetów 1 (sobota). Prosimy zespoły z obu grup o stawienie się na uroczyste otwarcie turnieju na hali przy ul. Banacha 2A (sobota), które rozpocznie się o godzinie 11.00.

Wyżywienie

Podobnie jak w latach ubiegłych, istnieje możliwość wykupienie posiłków na obu halach w następujących cenach: śniadanie/ kolacja – 6zł, obiady 10zł. Prosimy zespoły o jak najszybsze przesłanie informacji odnośnie liczby i rodzaju zamawianych posiłków na adres: maciej.zglinicki@gmail.com. Ponieważ nie ma specjalnej przerwy obiadowej (ale są przynajmniej dwie techniczne), prosimy zespoły o bezpośredni kontakt z właścicielami barów na obu halach (Hala Banacha 2A – Marzena Przybysz tel. 0-501 125 737; hala na Geodetów – Jacek Kowalczyk tel. 604 782 627 ) w celu ustalenia najdogodniejszej pory posiłku.

System gier

Zespoły zostaną podzielone na dwie grupy. Pojedynki grupowe rozegrane zostaną systemem każdy z każdym. W dalszej fazie czołowe zespoły zagrają systemem pucharowym. W przypadku remisu w normalnym czasie gry, zwycięzca wyłoniony zostanie w 5 minutowej dogrywce, a jeśli ta nie przyniesie rozstrzygnięcia w serii (5) rzutów karnych. W dolnej drabince rozgrywki będą dokończone w systemie każdy z każdym z zaliczeniem meczy grupowych. Czas gry: 2 x 20 minut z  5 minutową przerwą. Kara wykluczenia skrócona do 1 minuty. Czerwona kartka (nie z gradacji) eliminuje zawodnika z następnego meczu. Czas – w fazie grupowej jeden na mecz, 2 w fazie finałowej (mecze o miejsca 1-3). Organizatorzy zachowują prawo do zmiany systemu rozgrywek.

Podział na grupy

Grupa A (hala przy ul. Banacha 2A)

1. Agrykola Warszawa 
2. AWF Warszawa 
3. Czarni Regimin 
4. Anilana Łódź 

Grupa B (hala przy Geodetów 1)

1. KS Warszawianka 
2. UKS Bursa Puławy 
3. Nike Ciechanów 
4. Victoria Tomaszów 

Harmonogram gier -> tutaj

Dodatkowe informacje można uzyskać bezpośrednio u:
Macieja Zglinickiego tel. 604 91 97 44, mail: maciej.zglinicki@gmail.com
Na naszej stronie sjz.waw.pl znajdziecie też historię Memoriału i informację o Patronie.

Comments