Aktualności ...‎ > ‎

XI Memoriał: czekamy na zgłoszenia

opublikowane: 9 wrz 2015, 11:21 przez Mac Zglin   [ zaktualizowane 22 paź 2015, 13:13 ]

Jak co roku Stowarzyszenie im. Jacka Zglinickiego, Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego, Urząd M. St. Warszawy oraz Związek Piłki Ręcznej w Polsce zapraszają do udziału w XI Memoriale Jacka Zglinickiego w Piłce Ręcznej Chłopców (kategoria junior młodszy), który odbędzie się w Warszawie w dniach 7-8 listopada br.

Wszystkie zainteresowane drużyny zachęcamy do nadsyłania zgłoszeń pocztą elektroniczną (maciej.zglinicki@gmail.com) oraz wpłaty wpisowego w wysokości 100zł na konto stowarzyszenia: Bank BGŻ: 8820 3000 4511 1000 0002 6085 00. W przypadku dużej liczby zainteresowanych, o udziale decydować będzie kolejność zgłoszeń lub decyzja władz stowarzyszenia.

Miejsce rozgrywek
Tradycyjnie już będziemy rezerwować obiekt Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Banacha 2a.

Wyżywienie
Podobnie jak w latach ubiegłych, będziemy się starali zorganizować wyżywienie w bezpośrednim sąsiedztwie obiektów, na których będą rozgrywane zawody. Orientacyjny koszt posiłków: śniadanie/ kolacja – 10zł, obiady 18-20zł.

Zakwaterowanie
Zarezerwowaliśmy 30 miejsc noclegowych w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym na Agrykoli, ul. Myśliwiecka 9, 00-459 Warszawa, tel. (22) 622 91 10/11, fax (22) 622 91 05; www.agrykola-noclegi.pl. Aby zarezerwować nocleg należy jak najszybciej wypełnić i przesłać druk rezerwacji (możemy dosłać pocztą elektroniczną) do schroniska. Proszę powołać się na rezerwację dokonaną przez Stowarzyszenie im. Jacka Zglinickiego. Sale 5 i 6 osobowe, jedna dwójka dla trenerów, możliwość zjedzenia śniadania na miejscu. 

System gier
Zapewniamy rozegranie minimum pięciu spotkań. Zespoły zostaną podzielone na dwie grupy. Pojedynki grupowe rozegrane zostaną systemem każdy z każdym. W dalszej fazie czołowe zespoły zagrają systemem pucharowym. W przypadku remisu w normalnym czasie gry, zwycięzca wyłoniony zostanie w 5 minutowej dogrywce, a jeśli ta nie przyniesie rozstrzygnięcia w serii (5) rzutów karnych. W dolnej drabince rozgrywki będą dokończone w systemie każdy z każdym z zaliczeniem meczy grupowych. Czas gry w fazie grupowej: 2 x 15 minut z  5 minutową przerwą. Mecze o miejsca medalowe: 2x20 minut. Organizatorzy zachowują prawo do zmiany systemu rozgrywek. Szczegółowe informacje zostaną umieszczone na stronie internetowej i podane w kolejnych komunikatach.

Zapewniamy:

  1. Pamiątkowe koszulki dla wszystkich uczestników
  2. Atrakcyjne nagrody dla najlepszych zespołów i zawodników
  3. Sportową rywalizację na wysokim poziomie

Więcej informacji i szczegółowy harmonogram zamieścimy w następnych komunikatach. Dodatkowe informacje można uzyskać bezpośrednio u:

Macieja Zglinickiego tel. 604 91 97 44, mail: maciej.zglinicki@gmail.com

Na naszej stronie sjz.waw.pl. znajdziecie historię Memoriału i informację o jego Patronie.

Comments